TYT 2022 Ağacın Boyunu Ölçen Ali sorusu ve cevabı nedir ?

18 Haziran 2022 Cumartesi günü gerçekleşen TYT sınavında gündeme gelen “Ağacın Boyunu Ölçen Ali sorusu” gündeme oturdu. Peki TYT 2022 soru ve cevapları nelerdir ?

Milyonlarca öğrencinin uzun bir süredir büyük emekler vererek hazırlandığı 2022 TYT sınavı ilk oturumu sona erdi. Sınavın ardından bir çok öğrenci aklına takılan soruların cevaplarını araştırıyor. 2022 TYT’nin bitmesiyle birlikte sosyal medya sınavda yer alan sorular ile karışmaya başladı. Ağacın boyunu ölçen Ali sorusu kısa sürede gündeme gelirken o sorunun cevabı araştırılmaya başlandı.

2022 YKS ağacın boyunu ölçen Ali sorusunun cevabı ne?

TYT’nin bitmesinin ardından en çok konuşulan sorular arasında ağacın boyunu ölçen Ali sorusu yerini alırken milyonlarca aday bu sorunun cevabını araştırmaya başladı. Twitter’da gündeme gelen ve tartışmalarının nedeni olan bu sorunun cevabı henüz ÖSYM tarafından açıklanmadı.

Sınav sonrası bazı öğrenciler ve bazı eğitim koçları sosyal medya hesaplarından bu sorunun cevabı ile ilgili paylaşımlar yaptı. Paylaşımlarda ağacın boyunu ölçen Ali sorusunun yanıtı 31 olarak paylaşıldı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.