Ana SayfaGündemUğur Büyükşen ağzından kaçırdı! Metin-Necla Büyükşen cinayetinde ‘kara köpek’ sözü detayı!

Uğur Büyükşen ağzından kaçırdı! Metin-Necla Büyükşen cinayetinde ‘kara köpek’ sözü detayı!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Metin-Necla Büyükşen cinayetinin detayları incelenmeye devam ediyor. Metin-Necla Büyükşen cinayetinde daha önce tartışılan ‘kara köpek’ konusunda şok bir gelişme yaşandı. Uğur Büyükşen canlı yayında Büşra Büyükşen’e ‘kara abim’ dedi. Stüdyo buz kesti!

MÜGE ANLI OLAYLARI FACEBOOK GRUBUMUZA KATILIN

ATV ekranlarında sabah kuşağında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir detay izleyicilerin gözünden kaçmadı. Metin-Necla Büyükşen cinayetinin ayrıntıları konuşulurken Uğur Büyükşen, söylediği bir söz stüdyoda şok etkisi yarattı.

Büşra Büyükşen o gece yaşadıklarını anlatırken Uğur Büyükşen de kardeşine yanıt verdi. Konuşurken kullandığı bir ifade ilk önce anlaşılmasa da konu izleyicilerin gözlerinden kaçmadı. Uğur Büyükşen kardeşine, “Jandarmanın orada olduğunu bildiğin halde sen bana bunu söyledin kara abim” dedi.

Kara abim sözünü kullanması üzerine, akıllar cinayetin işlendiği gün Necla Büyükşen’in katile yönelik kullandığı iddia edilen “kara köpek bunu da mı yapacaktın?” sözlerine gitti.

Müge Anlı, Büşra Büyükşen’e ‘Sizin evde abine mi kara diyorlar?’ diye sordu. Büşra Büyükşen bu soruya ‘Hayır’ diye yanıt verdi.

Yaşanan anlar, izleyiciler tarafından Müge Anlı uyarılarak bir kez daha gündeme getirildi. Canlı yayında o anlar bir kez daha izletildi. Görüntüleri izleyen Uğur Büyükşen, şaşkınlığını gizleyemedi. Annesinin kendisini ‘sarı Uğurum’ diye sevdiğini söyleyen Uğur Büyükşen düşünüldüğü gibi bir durumun olmadığını söyledi.

DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.