Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova’dan neden ayrıldı? Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek sevgili mi?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın 24 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan 78. Bölümüne, Yılmaz’ın (Uğur Güneş) ayrılığı damgasını vurmuştu. Arabayla uçuruma yuvarlanan Yılmaz’ın kazadan sonra ölümü diziden ayrılması ise hem dizi severleri hem de Yılmaz’ın yani Uğur Güneş’in hayranlarını bir hayli üzmüştü. Yılmaz’ın neden diziden ayrıldığına dair ise yeni bir iddia gündeme geldi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde partneri Hilal Altınbilek (Züleyha) ile yakınlaşan Yılmaz’ın sevgili olduğu ve Hilal Altınbilek’in daha sonra Kerem Alışık ile yakınlaştığı için diziden ayrılma kararı aldığı iddia ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha (Hilal Altınbilek) ve Fekeli (Kerem Alışık) gerçekte sevgili mi? Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek aşk mı yaşıyor, sevgili mi?

YILMAZ (UĞUR GÜNEŞ) DİZİDEN NEDEN AYRILDI?

Snob Magazin’in özel haberine göre; Uğur Güneş’in kendi isteğiyle diziden ayrılmak istediği ortaya çıktı. Ayrılık nedeni ise oldukça dikkat çekici.

Uğur Güneş, kısa bir dönem partneri Hilal Altınbilek ile beraberlik yaşamıştı.

Hilal Altınbilek, Uğur Güneş’ten ayrıldıktan sonra dizinin bir diğer oyunucu Kerem Alışık ile yakınlaşmıştı.

Basına yansıyan aşk haberleri sonrası Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık ile bağları kopan Uğur Güneş’in diziden bu yüzden ayrılık kararı aldığı iddia edildi.

Dizinin diğer başrol oyuncularının da Uğur Güneş’e uzun süredir tavır aldığı konuşuluyor.

Uğur Güneş’in dün akşam diziye veda etmesinin ardından Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek’ten herhangi bir veda mesasının gelmemesi de bu iddiaları güçlendiriyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.