Ulusal Faktoring halka arz sonuçları, borsada ne zaman işleme başlayacak?

Sermaye Piyasası Kurulu’nun onayının ardından halka arz olan Ulusal Faktoring A.Ş., 4-5 Kasım tarihlerinde talep topladı. Şirketin talep toplama işlemlerinin tamamlanmasının ardından, halka arz sonuçları ve borsada ne zaman işlem göreceği merak konusu oldu. ULSFA borsada ne zaman işlem görmeye başlayacak, halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verdi? gibi soruların yanıtları merak ediliyor.

Ulusal Faktoring A.Ş., 4-5 Kasım tarihlerinde bankalar ve aracı kurumlar üzerinden talep toplama işlemlerini tamamlayarak halk arz oldu. Şirket, 7.500.000 TL nominal değerli ek satışa konu edilen paylarla birlikte toplam 48.500.000 TL nominal değerli payı halka arza konu etti.

Şirketin hisse başı fiyatı 2,49 TL, dağıtım yöntemi ise oransal dağıtım olarak belirlenmişti. Halka arz işleminin tamamlanmasının ardından, Ulusal Faktoring’in halka arz sonuçları ve borsada ne zaman işlem göreceğine dair bilgiler araştırılmaya başladı.

Ulusal Faktoring halka arz sonuçları açıklandı mı?

ULUSAL FAKTORING HALKA ARZ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

ULSFA ve diğer tüm halka arz şirketler hakkında en net bilgileri, Google Play’de yer alan Halka Arz Hisseler adlı uygulama ile takipçilerimize duyuruyoruz. Siz de BURAYA tıklayarak uygulamayı edinebilir ve halka arz olan şirketlerin tüm bilgilerinden anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.