Ümit Erdim kaç kilo verdi, nasıl zayıfladı? Ümit Erdim zayıflamak için hangi diyeti uyguladı?

Verdiği kilolarla adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Ümit Erdim, kilo vermek isteyenlere de ilham kaynağı ve örnek olmaya devam ediyor. Ümit Erdim’in eski halini ver yeni halini görenler ise şaşırmaktan kendini alamıyor. Verdiği kilolarla adeta başka bir görünüme bürünen Ümit Erdim’i de görenler tanıyamıyor. Hayat Bilgisi dizisinde Arif, Selena dizisinde de Zülfikar karakterleriyle hafızalara kazınan Ümit Erdim’in kaç kilo verdiği ve hangi diyeti uyguladığı da büyük merak konusu oldu. Ümit Erdim gibi zayıflamak isteyenler konuyu internette araştırmaktan da kendini alamıyor. Ümit Erdim kimdir? Ümit Erdim kaç kilo verdi? Ümit Erdim nasıl zayıfladı, hangi diyeti uyguladı? İşte detaylar…

Verdiği kilolarla adından söz ettiren Ümit Erdim’in kaç kilo verdiğini ve hangi diyeti uyguladığını haberimizin detaylarında bulabileceksiniz.

ÜMİT ERDİM KİMDİR?

15 Haziran 1985 yılında Kocaeli’nde doğdu.

İlkokul ve ortaokuldan sonra, İzmit Atılım Anadolu Lisesi’ni bitirdi. 1998 – 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında oynadı.

1997 yılında Böyle mi Olacaktı adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena adlı dizilerle devam etmiştir. Birçok dizide rol almıştır.

Katıldığı Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasında birinci olmuştur. Mike adında bir köpeği vardır. İstanbul’da bir lokanta işletmektedir. 2015 yılının Ocak ayında 3. sezonu başlayan “Benzemez Kimse Sana” programında jüri üyeliğini yapmıştır.

22 Mayıs 2017 yılında Seda Çınar ile evlenmiştir.

ÜMİT ERDİM KAÇ KİLO VERDİ?

Mide küçültme ameliyatı ile 73 kilo vererek, 142’den 69 kiloya düşen oyuncu Ümit Erdim, bir takipçisinin “Eski haline dön, böyle iş bulamazsın” yorumuna yanıt verdi. Erdim, “Katılıyorum, zaten bulamadım ama bu yüzden de eski halime dönmeye niyetim yok, üzgünüm” ifadelerini kullandı.

ÜMİT ERDİM HANGİ DİYETİ UYGULADI, NASIL ZAYIFLADI?

Ümit Erdim, mide küçültme ameliyatı geçirdi.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.