Ana SayfaMedyaUyanış Büyük Selçuklu 15. Son bölüm TRT canlı Youtube Puhu Tv izle!

Uyanış Büyük Selçuklu 15. Son bölüm TRT canlı Youtube Puhu Tv izle!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu, 4 Aralık 2021 Pazartesi akşamı yine sevilen ve beklenen bir bölümle yani 15. Bölümle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi geçen hafta yayınlanan 14. Bölümle Bizans savaş sahneleriyle izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitlemişti. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 15. Bölümü de bu akşam var mı yok mu merak konusu oldu. Uyanış Büyük Selçuklu 15. Bölüm izlemek isteyenler dizinin canlı yayın TRT Youtube Puhu Tv izleme linkini araştırmaya başladı. Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm 15. Bölüm izle! Uyanış Büyük Selçuklu 16. Yeni bölümde neler olacak? Uyanış Büyük Selçuklu 15. Bölümde neler olacak? Uyanış Büyük Selçuklu 16. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Uyanış Büyük Selçuklu 16. Yeni bölüm fragman izle detayları haberimizde bulabileceksiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu geçtiğimiz hafta Bizans ile yapılan muhteşem savaş sahneleriyle izleyicileri ekranlarının başına kilitlemişti. Dizinin yeni bölümü de merakla bekleniyordu.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Uyanış Büyük Selçuklu 14. Bölümde Hasan Sabbah’ı yakalayıp kimliğini açık etmek üzere olan Sencer Melikşah tarafından durdurulmuştu.Daha sonra Sencer’in Seyduna’nın peşine düşmesine izin vermeyen Melikşah, Arslantaş’ı kaçırarak devlete itaatsizlik eden ve Tacülmülk’ü darp eden Sencer’e nasıl bir ceza uygulayacaktır? Nizamülmülk’ü ve Sencer’i yaralamak suretiyle aranan Arslantaş bulunabilecek midir? Terken’in başarılı tertibi neticesinde zehirlenmiş olan Nizamülmülk ölecek midir? Nizamülmülk’e zehirli sıvıyı içiren Turna’nın akıbeti ne olacaktır? Yıllarca esaret altında yaşadığı zindandan kaçmayı başaran Arslantaş’ın annesi Leyla’nın peşine düşmüş olan batıniler, Leyla’yı bulabilecekler mi? Leyla’nın akıbeti ne olacaktır? Arslantaş annesi Leyla’yı batınilerin elinden kurtarmayı başarabilecek midir?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 15. BÖLÜM CANLI İZLE

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.