Uyanış Büyük Selçuklu 23. Bölüm fragmanı izle, 22. Bölüm TRT full izle!

0
212
uyanış büyük selçuklu 23 bölüm fragmanı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan tarih dizisi Uyanış Büyük Selçuklu izleyicilerin nefes kesen anlar yaşamasına neden oluyor. Uyanış Büyük Selçuklu 23. Yeni bölümde neler olacak? TRT 1 Uyanış Büyük Selçuklu 22. Son bölüm tek parça full Youtube Puhu TV izle. Uyanış Büyük Selçuklu 23. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? UBS 22 Şubat 23. Bölüm fragmanı izle.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyicileri adeta koltuklarına hapseden sevilen tarih dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 22 Şubat 2021 Pazartesi akşamı muhteşem bir bölümle ekranlara geldi. Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler dizinin izleme linkini arıyor. Ayrıca 23. Bölümde neler olacağı da izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. İşte Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm detaylar!

Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde neler oldu?

Melikşah’ın kardeşi Melik Tekiş, taht şehri İsfahan’a geldi. Melikşah’ın karşısına çıktı ve Melikşah’a gizli oğlunun kim olduğunu sordu ve bunu herkesten gizledi. Taekish’in yeni hamlesi ne olacak, sarayda yeni tartışmalara neden olacak mı? Melik Tekiş’in yaptığı bu tehlikeli iddia nedeniyle Tapar’ın zihnine şüpheli bir tohum ekildi. Ana arzusunu yeniden alevlendiren Tapar ne yapacak?

Melikşah, Kuvel Kalesi’nin fethini güçlendirmek için harekete geçti ve Zübeyde’nin tavsiyesi üzerine Berkyaruk’tan çelik kervan getirme kararı aldı. Böylece Zübeyde’nin getirdiği çelik kervan Terken’in emri üzerine basıldı ve Sabbah’la tehlikeli bir oyun “Tacülmülk” oynadı. Selçuklular için çok önemli olan çelik mancınık yay ve mancınık yayının yapımı da Batini ve Haçlılar tarafından kontrol edildi. Türkken, Selçukluları zor durumda bıraktığını anladı ve Takumirk’e sapanı geri getirmesini emretti. Bu, Tacülmülk ile Sabbah arasındaki tehlikeli ortaklığı nasıl etkileyecek? Tajülmülk, mancınık yayını restore edebilir mi?

Zübeyde, getirdiği çelik istasyon vagonunun Tacülmülk olduğundan şüphelenilseydi ne yapacaktı? İlteber’in ölümü nasıl bir gelişme getirecek? Şelemzar’da denge tersine mi dönecek? Turna, İlteber’in ölümünü kafasına sokmak için ödünç alan alacaklılardan nasıl kurtulacak? Faysal, Turna’yı yok etmek için ne gibi faaliyetlerde bulunacak? Sencer, Şelemzar’ın emirlerini yerine getirebilecek mi? Ilteber’in ölümünden sonra kaos içinde mi olacak?

Melikşah, kendisini öldürmeye çalışan haçlılardan kurtaran Earl Albert üzerinde derin bir etki bıraktı ve Hıristiyan dünyasının onu reddettiğini anlayacaktı. Hayal kırıklığına uğramış İzakyoslar Melikşah’a yardım edecek mi? Marcus’un en cesur hareketi neydi? Marcus, Selçukluları şaşırtmak için İzakyos’tan askeri destek alacak, bu nedir?

Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm izle

Uyanış Büyük Selçuklu 23. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1’in sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’nun 22 Şubat akşamı yayınlanan 22. Bölümünden sonra 23. Bölümde neler olacağı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Uyanış Büyük Selçuklu 23. Bölüm fragmanı yayınlandığında haberimiz güncellenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here