Uyanış Büyük Selçuklu 24. Son bölüm tek parça TRT Youtube Puhu TV izle!

0
272

TRT 1 ekranlarında yayınlanan tarih dizisi Uyanış Büyük Selçuklu, 8 Mart Pazartesi akşamı 24. Bölümüyle ekranlara geldi. Uyanış Büyük Selçuklu 24. Son bölüm tek parça full kesintisiz TRT 1 Youtube Puhu TV izle! Uyanış Büyük Selçuklu 25. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı izle! Uyanış Büyük Selçuklu Turna Hatun, Melikşah ölecek mi?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu yine merakla beklenen bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Reyting rekorlarını alt üst eden sevilen dizi Uyanış Büyük Selçuklu 8 Mart Pazartesi akşamı dizi severleri yine ekranlarının başına kilitledi.

Diziyi kaçıranlar ise izleme linkini aramaya başladı. Öte yandan, diziyi yeniden izlemek isteyenler ve yeni bölüm fragmanını merak edenler de nu konuyu araştırıyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi hakkında merak edilen ve araştırılan konular haberimizde!

Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde neler oldu?

Gizli veliaht, Tekiş’in saraya gelmesiyle başladı. Bu saray, uzun yıllar annesine özlem duyan Tapar’ın dikkatini çekmiştir. Tapar daha sonra Başulu’nun mezarını açması için bir asker görevlendirdi. Tapa askerleri, Başulu’nun mezarını açamadan durduruldu. Nizamülmülk, olayı Melikşah’a anlattı, Melikşah ve Tapar konuyu tartıştı Melikşah, Tapar’ı tokatladı ve ordu pazarı atölyesinden ayrıldı. Baba oğul arasında bile genişleyebilen bu tehlikeli sırrı öğrenmek için harekete geçecek mi?

Marcus, Melikşah’ın askeri pazarı terk ettiği ve orada bir baskın düzenlediği haberini aldı. Markus’un saldırısında ağır yaralanan Tapar ölecek mi? Melikşah’ın oğluyla son konuşması çok acımasızdı ve tokat attı, pişmanlık duyardı. Melikşah’ın intikamcı kalbi Markus’un intikamını alabilir mi?

Öte yandan sarayda yayılan iltihaplı tohumları nedeniyle birçok acı olaya neden olan Tekiş, Melikşah tarafından saraydan atılacak. İsfahan yakınlarında Otağı’nı kuran Tekiş, Melikşah’ı devirmeyi hedefledi. Nihai hedefine ulaşmak için hangi kirli yoldan çalışacak? Melikşah ile Tekiş’i birbirine düşürmek ve Selçukluları zayıflatmak isteyen İzakyos bu hedefe ulaşabilecek mi?

Uyanış Büyük Selçuklu 24. Bölüm izle

Uyanış büyük Selçuklu 25. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin 25. Bölüm fragmanı da merakla araştırılıyor. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında haberimiz güncellenecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here