Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tekiş oğlu Ahmet kimdir, gerçek adı nedir?

1
1077

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Melik Tekiş’in oğlu Ahmet’i canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tekiş’in oğlu Ahmet kimdir, kaç yaşın gerçek adı ne?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu yayınlanan yeni bölümleriyle izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. son bölümlerde yeni oyuncular da dizi kadrosuna katıldı. diziye katılan yeni isimler de izleyiciler tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başladı. Melik Tekiş’in oğlu ahmet de merak konusu oldu. Uyanış Melik Tekiş’in oğlu Ahmet kimdir?

Uyanış Büyük Selçuklu Melik Tekiş oğlu Ahmet kimdir?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’da Melik Tekiş ve oğlu Ahmet, sarayda fitne çıkarmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Bir yandan Tekiş bir yandan da oğlu Ahmet önlerine gelen herkese fitne tohumları ekmektedir. Ahmet, son olarak ektiği fitne tohumuna karşılık Melik Tapar’ın gazabına uğrar. Konunun üzerine gelen Tekiş de Tapar’a yeni fitne tohumları eker ve Tapar’ın kafasını karıştırır. Melik Tekiş’im oğlu Ahmet’i canlandıran oyuncu ise merak ediliyor. Ancak oyuncu hakkında detaylı bilgi geldiğinde haberimize eklenecektir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here