Uzak Şehrin Masalı Beyza kimdir, gerçek adı nedir?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Uzak Şehrin Masalı dizisinde Beyza karakterini canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Uzak Şehrin Masalı Beyza kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli? Dilan Demircioğlu Instagram hesabı nedir?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Uzak Şehrin Masalı dizisi, yepyeni bölümleriyle izleyicilerin karşısındaki yerini almaya devam ediyor. Yayınlandığı Pazar akşamlarında izleyicileri ekranlarının başına kilitleyen dizi, hem sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden biri oluyor hem de internette oldukça yoğun bir şekilde araştırılıyor.

Dizide bazı oyuncular da izleyicilerin merakını cezbediyor ve araştırılan isimlerden biri oluyor. Uzak Şehrin Masalı dizisinde, Beyza karakterini canlandıran güzel oyuncu da dizi severler tarafından merak edilen biri oldu.

dilan 1

Uzak Şehrin Masalı Beyza kimdir?

Uzak Şehrin Masalı dizisinde Beyza karakterini canlandıran oyuncu, Dilan Demircioğlu’dur.

Dilan Demircioğlu kimdir?

Dilan Demircioğlu; “Nesrin Namal Cast Ajansı” oyuncusudur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Başarılı isim Tiyatro oyuncusu olarak birçok oyunda görev almış tv de ise ilk dizisi “Gel Dese Aşk” dizisi olacaktır.

2018 yılı itibariyle “Hababam Sınıfı” adlı tiyatro oyununda rol almaktadır. Maalesef aslen nereli olduğu ve doğum yeri gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

dilan 2

Dilan Demircoğlu’nun Instagram hesabı @demirciogludilan

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.