Uzak Şehrin Masalı Kürşat kimdir, gerçek adı nedir?

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı, 26 Eylül Pazar günü 3. Bölümüyle ekranlara geliyor. Dizide, Kürşat karakterini canlandıran oyuncu merak konusu oldu. Uzak Şehrin Masalı Kürşat kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşında, aslen nereli? Uzak Şehrin Masalı Kürşat (Barış Kılıç) Instagram hesabı nedir?

FOX TV’nin yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı sımsıcak hikayesi ile izleyicilerin karşısında yer almaya devam ediyor. Yayınlandığı günlerde adından söz ettiren dizi, bu sezonki dizi sezonunda izleyicilerin vazgeçilmez dizilerinden biri olacağa benziyor.

Pazar akşamları yayınlanan Uzak Şehrin Masalı dizisini izleyen dizi severler, bir yandan diziyi izlerken diğer yandan da merak ettikleri oyuncuları internette araştırıyor. Bu oyunculardan biri de dizide Kürşat karakterini canlandıran başarılı oyuncu Barış Kılıç oldu.

Kürşat karakterini merak eden izleyiciler, internette Uzak Şehrin Masalı Kürşat karakteri kimdir, gerçek adı nedir gibi soruları araştırmaya başladı. İşte merak edilen konunun detayları…

Uzak Şehrin Masalı Kürşat kimdir?

FOX TV’nin sevilen dizisi Uzak Şehrin Masalı’nda Kürşat karakterini canlandıran oyuncu Barış Kılıç’tır.

Barış Kılıç kimdir?

21 Şubat 1978 tarihinde Malatya, Erguvan’da doğan Barış Kılıç, 1983 yılında İstanbul‘a taşındı. Okmeydanı Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra yabancı dilini geliştirmek için Amerika‘ya gitti. Bir süre burada kalıp yabancı dilini geliştirdikten sonra Türkiye’ye döndü ve Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı.

Üniversite birinci sınıftan itibaren reklam filmlerinde oyunculuk yapmaya başladı. 2004 yılında “Bütün Çocuklarım” adlı dizi film ile Kadir İnanır, Jülide Kural, Filiz Taçbaş, Menderes Samancılar, Bahar Erdeniz, Almila Uluer, Ufuk Özkan, Işıl Sergen, Murat Yıldırım, Nil Erkoçlar, Demet Evgar ile birlikte oynayarak dizi film oyuncusu oldu. 2011 yılında “Adını Feriha Koydum” adlı dizide Kaptan Levent karakteri canlandırdı.

2014 yılında “Güllerin Savaşı”nda başrolünü Canan Ergüder, Damla Sönmez ve Sercan Badur ile paylaştığı dizi filmde oynadı. 2014 yılında yönetmenliğini Biray Dalkıran‘ın üstlendiği “Seni Seviyorum Adamım” romantik komedi türündeki adlı sinema filminde başrolü Gizem Karaca ile paylaştı.

Barış Kılıç Instagram hesabı ise: @bariskilicofficial dir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.