Vodafone Vidyozone nedir, abonelik nasıl iptal edilir?

Türkiye’de hizmet veren mobil operatörlerden biri olan Vodefone’un vidyozone hizmetinin nasıl iptal edileceği araştırılıyor. Vodafone Vidyozone nedir, ne işe yarar? Vidyozone aboneliği nasıl iptal edilir?

Türkiye’de hizmet veren mobil operatörler, zaman zaman farklı kampanya ve hizmetlerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. SMS, internet paketleri ya da farklı daha birçok paketi müşterilerine sunan Vodefone’un hizmet ağlarında yer alan uygulamalardan biri de Vidyozone.

Ancak Vidyozone hizmetine abone olan müşteriler, bu hizmeti iptal etmenin yollarını da zaman zaman araştırıyor. İnternetten en basit iptal yolunu arayanlar için içeriğimizi derledik. Vodefone Vidyozone nedir, nasıl iptal edilir? Detaylar haberimizde…

Vidyozone nedir?

Vidyozone, kullanıcıların oyun oynayabilecekleri, video izleyebilecekleri bir servistir. Bazı içerikler sadece android telefonlar üzerinden görüntülenebilir.

Vidyozone servisinin/aboneliğinin sağladığı faydalar nelerdir?

“Vidyozone” aboneleri, HTML5 platformu üzerinden vidyozone.mobi adreslerinde yayınlanan video içeriklerini sınırsız izleyebileceklerdir, abonelikleri devam ettiği süre boyunca sınırsız video streaming yapabilecekler.

Vidyozone servisinin abonelik / sorgulama / tekil içerik ücreti nedir?

Aylık abonelik ücreti Vodafone için 64 TL dir.

Data bağlantı ücreti servise dahil değildir. Aboneler data bağlantısı için tarifeleri üzerinden ücretlendirileceklerdir.

Vidyozone nasıl iptal edilir?

Vodafone kullanıcılarının bu aboneliği iptal etmesi aslında çok kolaydır. Bunun için yapılması gereken işlem, Kullanıcılar iptal vidyozone keywordü ile Turkcell ve Vodafone’da 1240, Türk Telekom’da 3480 SMS numarası üzerinden iptal sağlayabilirler.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.