Wabi coin nedir? Wabi coin yükselmeye devam edecek mi, nasıl ve nereden alınır?

Son zamanlarda gösterdiği yükseliş trendi ile adından söz ettiren altcoinlerden biri olan Wabi coin, yatırımcıların da iştahını kabarttı. Kripto paralara yatırım yapmak isteyenler, artık wabicoini de alternatif olarak görüyor ve araştırıyor. Peki wabicoin nedir, nasıl ve nereden alınır? Wabi coin yükselme trendi devam edecek mi? Wabş coin geleceği nasıl?

Wabi yüzde 40’ın üzerinde yükselme göstererek kripto para yatırımcılarının dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı. Yatırımcılar, şimdi bu altcoin hakkında detaylı araştırmalar yapıyor. Wabi coin hakkında merak edilen tüm bilgiler haberimizde! Wabi coin nedir? İşte detaylar!

WaBi nedir?

WaBi , Walmai platformunda satın alımları kolaylaştıran genç kripto para sınıflarından biridir. Sahteciliği önleme teknolojisi ile orijinal ve sahte ürünleri filtreler ve sahte ürünleri platformda satılamaz hale getirir. Madeni para, herhangi bir ekosistemi sahte ürünlerden kurtarma iddiası nedeniyle ilgi kazanıyor.

WaBi: Temel Bilgiler

WaBi, Walimai’nin sahtecilikle mücadele sistemini ve sadakat programını destekleyen açık bir platformdur. WaBi kripto para birimi, WABI sembolü ile gösterilir. Toplam arzı 99,2 milyon WABI’dir. Walimai’nin korunan mallar ekosisteminde bir değişim birimi olarak kullanılır.

WaBi’nin ön ICO’su 28 Temmuz’da başladı. Ana ICO, 28 Kasım 2017’de 0.25 USD / token fiyatıyla piyasaya sürüldü.

WaBi, tüketiciler tarafından Walmai etiketli ürünler için ödeme yapmak, özel indirimlerden, iyileştirilmiş teslimat koşullarından ve her satın alımda bonus WaBi’den yararlanmak için kullanılabilir. Sahteciliği önleme teknolojileri ve hizmetleri için temel olarak Radyo Frekansı Tanımlama (RFID) ve Yakın Alan İletişimini (NFC) kullanacaktır.

WaBi Geliştirme

WaBi Project, büyük faaliyetleri Çin’de gerçekleşen Singapur merkezli bir şirkettir. Çin’in kripto düzenleme normlarına uymak için operasyonlarında özel hükümler koydu.

WaBi, Alex Busarov & Yaz Belinskiy tarafından kuruldu. Çin pazarı, ürün tasarımı, blok zinciri, onay / kimlik doğrulama teknolojileri ve hızlı tüketim malları konusunda uzmanlığa sahip uzman bir mühendislik ve satış-pazarlama ekibine sahiptir.

Walmai’yi taban seviyesinde genişletmek ve WaBi tokenlerinin küresel ölçekte kullanımını teşvik etmek için sağlam bir yol haritası çıkardı.

Walmai, yakında web sitesinde ve uygulamasında perakende alanının ortasında yer alan her bebek mağazasında bir ‘Walimai rafı’ tanıtacak. Ürün çeşitliliği ve satın alma seçenekleri ve istenilen yere teslim edilmesi için kullanılabilir.

WaBi Teknolojisi

Bir Walimai etiketi, tedarik zinciri boyunca belirlenmiş bir ‘menşe noktasından’ geçen tüm malların üzerine yapıştırılır. Bu etiket, şifrelenmiş benzersiz bir kimlik, dinamik kod ve coğrafi veriler içeren buluttaki dijital temsiliyle ürünü birbirine bağlar.

Tüketiciler, Walmai Uygulamasındaki etiketi tarayarak bu verileri inceleyebilir ve ardından bulutta depolanan dijital nesneler grubu genel bir doğrulama için gönderilir. Bu doğrulamanın sonuçları daha sonra tüketiciye gösterilir. Bu, onlar tarafından ürünün gerçekliğini doğrulamak ve diğer ilgili bilgileri almak için kullanılabilir.

WaBi Blockchain, blok zincirinde coğrafi damgalama ve yaratıcıları tarafından bile değiştirilemeyen dağıtılmış kayıt doğrulaması yoluyla güvenli bir ürün doğrulama yöntemi sağlar.

Tüketici taramalarından elde edilen bilgiler dijital durumlarına göre doğrulanır. Bu doğrulamadan sonra dinamik kod değiştirilir ve ardından kullanıcıdan herhangi bir etiket klonlamaya karşı koruma sağlamak için 2 eşleşme istenir.

Bu 2 şekilde yapılır:

Kullanıcıların coğrafi konum verileri eşleşmezse, kimlik doğrulama başarısız olur.

Bilgisayar korsanları, piyasaya çıktıktan sonra sahte nesneler satmaya çalışırlarsa, birkaç kopya çıkarırlar. Bununla birlikte, WaBi, diğer eşleştirme girişimlerini geçersiz kılan ve dolayısıyla malı satılamaz hale getiren bir sahtecilikten hemen sonra partinin geri kalanını senkronize etmez.

Özellikleri

WaBi platformu, fiziksel öğeler ve bunların dijital temsilleri arasında güvenli bağlantılar oluşturarak dijital ve fiziksel nesneleri sürekli olarak senkronize eder. Bu, süt tozu, ilaç, alkol ve kozmetik gibi ürünleri hem fiziksel hem de dijital olarak korur.

Walimai, ürünün ambalajı açıldığında veya sahte veya herhangi bir ‘yeniden doldurma’ girişimi varsa etiketi kırarak ürünleri korur.

Dijital koruma, mikro ve makro seviyelerde güvence altına alınarak sağlanır. Mikro düzeyde Walmai, etiketleri sahteciliğe veya sahteciliğe karşı ayrı ayrı korur ve makro düzeyde izinsiz kurcalamayı yasaklar.

Walimai etiketi, üretici tarafından ürünlerin tüm gözetim zincirini izlemek için kullanılır. Bu onlara ürünlerin dağıtımı ve dolaşımı üzerinde kontrol sağlar.

Walmai, sistemin güncellenmemesi nedeniyle tüketicilerin ürünü taramadığı bir senaryodan kaçınmak için oylama paradoksuna karşı koyar. Bu, satıcılar aracılığıyla sadakat puanı olarak kullanılabilecek WaBi tokenleri ile ödüllendirilerek Walimai etiketini taramaya teşvik edilerek yapılır.

WaBi Nasıl Satın Alınır ve Saklanır?

WaBi madeni paraları, Walimai etiketleri ile korunan otantik günlük kullanım ürünlerini satın almak için kullanılabilir. Bitcoin, Litecoin ve Ethereum ile satın alınabilir. WaBi, EtherDelta, Binance, Forkdelta ve IDEX gibi borsalarda işlem yapmak için kullanılabilir. Ancak bu kadar çok seçenekle karşılaştığınızda işlemleriniz için en iyi fiyatı almak zor olabilir. CoinSwitch’in devreye girdiği yer burasıdır.

Kripto para borsaları, WaBi kripto para birimini satın almanız veya satmanız için bir platform sağlarken, en büyük kripto para birimi dönüştürme platformu olan CoinSwitch, WaBi fiyatlarını sağlayarak doğru kararı vermenize yardımcı olmak için gelir. Bu şekilde sizin için en iyi teklifi seçebilirsiniz!

Ayrıca WABI kripto için 300’den fazla kripto para birimi alabilir, satabilir ve takas edebilirsiniz. Tüm büyük borsalardan geniş bir teklifle tüm kripto para birimleri için değiştirilebilirlik ve birleşik deneyim sunar.

Dahası – CoinSwitch ile WABI kripto para biriminizi saklamak için borsadan ayrı bir cüzdan kullanmazsınız. Bunun yerine, tüm işlemler kendi kişisel özel cüzdanlarınız arasında gerçekleşir.

WaBi Depolama

WaBi bir ERC-20 belirtecidir, yani depolama için herhangi bir Ethereum cüzdanı tarafından desteklenir. Aşağıdaki cüzdanlardan herhangi birinde saklanabilir:

  • MyEtherWallet
  • Coinomi
  • MetaMask

Trezor ve Ledger gibi donanım cüzdanları da WaBi’yi iyi saklama amacına hizmet eder.

WaBi’nin geleceği nedir?

WaBi, Aralık 2017’de piyasaya sürülen nispeten genç bir kripto para birimidir. Bununla birlikte, 2018 ayı piyasasında oldukça dayak attı. Ocak 2018’de, yaklaşık 2,54 dolardan işlem görüyordu. 6 ay içinde, Temmuz ayında yaklaşık% 90 düşüşle 0,38 $ civarında işlem gördü.

Temmuz 2018 itibariyle, WaBi’nin piyasa değeri 15 milyon ABD dolarıdır.

Çin pazarında büyüyen pazar mevcudiyeti ve ilaç, FMCG, vb. Gibi büyüyen ürün kategorileriyle olan birlikteliği ile WaBi yine de pazarlarda güçlü bir performans sergileyebilir. WaBi fiyatları , Aralık 2017’deki 1,4 dolara kıyasla Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.04 dolara ulaşmak için Ocak 2018’de piyasaya sürüldükten sonra istikrarlı bir şekilde yükseldi.

WaBi’nin diğer kripto para birimlerinden farkı nedir?

WaBi, onu diğer çoğu kripto para birimlerinden benzersiz kılan çok sayıda öne çıkan özelliğe sahiptir.

WaBi, bir değer deposu (Bitcoin gibi) veya bir tür dünya bilgisayarı (Ethereum gibi) olmayı hedeflemediği konusunda nettir. Buradaki amaç görünüşte kesin – sahte malları taklit etmek ve tüketici ürünlerinde orijinalliği sağlamak için bir araç olarak hareket etmek.

WaBi, birden fazla kategori ve coğrafi konumda tüketici ürünleri (özellikle bebek maması ürünleri gibi savunmasız ürünler) için benzersiz bir güvenlik kanalı görevi görür.

Tüm Walmai ürünleri, alıcının konumuna bakılmaksızın ürünün orijinalliğinin bir garantisi olarak Walimai etiketine sahiptir ve bu nedenle bir omni-kanal görevi görür.

Diğer blok zinciri hizmetlerinden farklı olarak WaBi, üreticinin ürün dağıtımını ve dolaşımını kontrol etmesini ve taramasını sağlayan Walmai etiketleri aracılığıyla distribütörler tarafından bölgeler arasında yasadışı tahkim uygulamalarını kontrol eder.

WaBi’ye yatırım yapmalı / WaBi’ye yatırım yapmalı mısınız?

WaBi, orijinallik kanıtını kanaldan ürüne kaydırırken, sosyal ağlar aracılığıyla eşler arası satışlar gibi yeni perakende formatları için nihai teknoloji gibi görünüyor (veya olmayı umuyor). Bu, daha iyi ürün güvenilirliği nedeniyle potansiyel olarak çift haneli büyüme elde etmelerine yardımcı olabilir.

Perakendecilerin sahte ürünleri ortadan kaldırması için artan talep, Walmai’ye geniş bir topluluk tabanı sağlıyor. Daha fazla bebek mağazası, zaman içinde oluşturduğu güven nedeniyle Walmai etiketleriyle ürünler satmaya başladı. Bu, WaBi’nin işlem hacmini daha da artırabilir ve uzun vadede bir boğa koşusu için zorlayabilir.

Platform, her zaman sahtecileri cezbeden yüksek marjlı ürün kategorilerini hedefliyor. Böyle bir hareket akıllıca görünüyor, en az bir makale. Walmai’nin teknolojisine olan talebi artırabilir ve aynı zamanda hızlı bir büyümeye yol açabilir. Bu nedenle, para biriminin uzun vadeli bir potansiyeli var gibi görünebilir.

Bununla birlikte, WaBi, 2018 ayı piyasasında oldukça dayak attı ve bu, kripto para biriminin kısa veya orta vadede temellerinden ziyade zayıf grafiklerinden ve performansından etkilenmeye devam edebileceğini öne süren ticaret analistlerine yol açabilir.

Haberimiz, kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.