Xiaomi Redmi Note 10 serisi Türkiye fiyatı ne kadar, özellikleri nedir?

Teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği Xiaomi Redmi Note 10 serisinin Türkiye fiyatı belli oldu. Bu akıllı cep telefonu hakkında fiyatlar da uzun zamandır beklenenler arasında yer alıyor. Xiaomi Redmi Note 10 serisi Türkiye fiyatı ne kadar, özellikleri nedir?

Xiaomi, sonunda Redmi Note 10 serisini ülkemize getirdi. Redmi Note’un ülkemizde en çok satan serilerden biri olduğu söylenebilir. Özellikle Redmi Note 8 ve Redmi serileri oldukça başarılı ürün gruplarına sahip.

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Redmi Note 9 serisi büyük başarılara imza attı. Hatta bu serinin satışlarının diğer Xiaomi modellerine göre daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Peki Redmi Note 10 aynı başarıya ulaşacak mı? Bugün sizlerle Redmi Note 10’un kutudan çıkarma videosunu paylaşıyoruz. Dilerseniz aşağıdaki videoda telefonun fiyatını, özelliklerini ve diğer detaylarını inceleyebilirsiniz.

Şimdi değerlendirelim. Açıkçası, vergiler bu fiyatların çok yüksek bir oranını oluşturuyor. Redmi Note 10’un yasadışı fiyatına baksanız bile bu anlaşılabilir. Redman, 128gb’lık versiyonu için 2.000 $ ‘lık bir fiyat talep ederek Note 10’u yasadışı bir şekilde Türkiye’ye getirdi. Tabii bu telefonda pasaport kaydı vb. şüphesiz.

Diğer cihazların imei numarası eklenerek satılır. Bu bir zamanlar anlaştığımız bir şey değil.

Bu bilgileri sizinle paylaşmamızın temel nedeni, ülkemizin vergi oranlarını anlamanızdır. 64GB Redmi Note 10 3200 TL, 128GB kaçak versiyonu ise 2000 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.