Yağmur Sarnıç kimdir, kaç yaşında, nereli? Yağmur Sarnıç ile Seren Serengil arasında ne yaandı?

0
154

Magazin dünyasına bomba gibi düşen haberde, Yağmur Sarnıç ile Seren Serengil’in arasın fena gerildi. Yaşanan bu gelişme, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Peki, Yağmur Sarnıç ile Seren Serengil arasında ne yaşandı? Yağmur Sarnıç kimdir, kaç yaşında, nereli? Emre Aşık Yağmur Sarnıç seren Serengil olayı ne oldu?

Futbolcu Emre Aşık’tan boşanmak üzere olan Yağmur Sarnıç, Seren Serengil’e savaş ilan etti. Seren Serengil’in eski fotoğraflarını sosyal paylaşım sitelerinde paylaşan Sarnıç, yankı uyandırdı. Peki Yağmur Sarnıç kimdir ve Seren Serengil’e ne diyor?

Seren Serengil’in devam eden krizinin ardından Yağmur Sarnıç arka arkaya ağır açıklamalarda bulundu. Bazı takipçiler de Sarnıç’ın sert sözlerine tepki gösterdi Sarnıç, Instagram hesabından eski fotoğraflarını ve açıklamalarını paylaştı.

Sarnıç, sosyal medya paylaşımlarından çocuklarının velayetini küçümsediğini söyledi. Sarnıç, şikayet nedeniyle bu nedenle paylaşmaya başladığı bazı ifadelerin silindiğini öğrendi.

YAĞMUR SARNIÇ kimdir ve kaç yaşındadır?

Yağmur Sarnıç son günlerde gündemde olmaya devam etti. Yağmur Sarnıç, Emre Aşık’ın 1993 doğumlu eski Galatasaray futbolcusu ve milli takım eski eşi olarak tanınıyor. İç mimarlık Yağmur Sarnıç’ın uzmanlık alanıdır, evli soyadı “Aşık” dır. 2012 yılında Fransız Emre Aşık ile nikah masasına oturdu.

Yağmur Sarnıç, 2017 yılında sokakta bulunan yaralı baykuşu veteriner hekime getirmiş ve veteriner hekimle tartışması ön plana çıkarak dergi sayfasına konu olmuştur. 2018’de boşanma kararı alan çift olan Emre-Yağmur Aşık, 2019’da kendilerine tekrar evlenme şansı vermeye karar vermiş ancak ihanet suçlamalarının ardından çift tekrar boşanma davası açmıştı. Boşanma kararının ardından Yağmur Sarnıç, “Sarnıç” soyadını kullanmaya başladı. Emre Aşık’ın iki çocuğu büyütmesi davasında velayet yeni bir krizi tetikledi. Basın, Yağmur Sarnıç’ın zihinsel çöküşü anını yansıtıyordu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here