Yağmur Sarnıç Seren Serengil olayı nedir, ne oldu?

Galatasaraylı eski futbolcu Emre Aşık ve eski eşi Yağmur Sarnıç yine gündemde. Yağmur Sarnıç Serengil olayı sosyal medyada adeta iz bırakınca sosyal medya kullanıcıları ikisi arasında ne olduğunu merak etmeye başladı. Ya Yağmur Sarnıç Serengil? Yağmur Sarnıç kimdir ve kaç yaşındadır?

Emre Aşık’ın eşi Yağmur Sarnıç, Seren Serengil olayı ile tekrar gündeme girdi. Yağmur Sarnıç’ın kendisinden önce ayrılan eski futbolcu Emre Aşık’ı öldürmesi için bir katili kiraladığı ve bu kez dizinin yorumcularından Seren Serengil’e dava açtığı iddia edildi. Hiçbir şey söylemezsem. Yağmur Sarnıç Serengil ile ilgili söylenmeyen kuralları kullanırken sosyal medya kullanıcıları paylaşımı görünce şok oldu.

Yağmur Sarnıç Seren Serengil olayı nedir?

Yağmur Sarnıç, Seren Serengil’in bikini bölgesini sosyal medya hesabının hikaye bölümünde yer alan bir paylaşımda paylaştı ve dikkate alınmayacak ifadeler kullandı. Seren Serengil’e hakaret eden Yağmur Sarnıç, “Bacakların kötü” notunu düşürdü. Seren Serengil, “Bu ülkede boktan önce kendine bak” ifadesini de kullanan Yağmur Sarnıç hakkında şikayette bulundu. Sosyal medya kullanıcıları bu paylaşıma sert tepki verse de bu tarzın kadınlara uygun olmadığını söyledi.

Yağmur Sarnıç kimdir ve kaç yaşındadır?

Emre Aşık’ın eski eşi Galatasaray (Galatasaray) ve milli takımın eski futbolcusu Yağmur Sarnıç 1993 doğumludur ve iç mimar olarak çalışmaktadır. Yağmur Sarnıç, 2012 yılında Emre Aşık ile Fransa’daki Dünya evine girmiş ve 2017 yılında veterinerin sokağında yaralı bir baykuş bulmuştur. Tartışmanın ardından burada yaşıyor ve gündem oldu. 2018 yılında Emre Aşık’tan boşanma kararı alan Yağmur Sarnıç, 2019’da kararını vermiş ve karara bağlamış ancak ikili, ihanet suçlamasıyla tekrar boşanma davası açmıştı. Boşanma kararının ardından iddialar su yüzüne çıktı ve herkesi şoke etti. Emre Aşık ile 7 yıldır evli olan ve 3 çocuğu olan Yağmur Sarnıç, bir katil kiralayarak ünlü futbolcuyu öldürdü.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.