Yasak Elma 91. bölümde neler olacak? Yıldız ve Çağatay evleniyor mu?

FOX Tv ekranlarının ve Pazartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma’da bir sürpriz yaşanıyor. Dizi, pazartesi akşamları yayınlanan yeni bölümleriyle izleyicileri adeta ekranlarının başına kilitliyor. Son zamanların en çok ilgi gören dizilerinden biri olan Yasak Elma’da Yıldız ve Çağatay evleniyor mu? Dizideki aşk, nikah masasında mutlu sonla mı buluşacak? Yasak Elma Yıldız ve Çağatay evlenecek mi? İşte detaylar…

YILDIZ VE ÇAĞATAY EVLENİYOR MU?

FOX TV ekranlarının fenomen dizisi Yasak Elma 28 Aralık Pazartesi akşamı 91. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fenomen diziye son olarak, aynı kanalda yayınlanan Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Kaan Bozok karakterini canlandıran Berk Oktay, dahil olmuştu. Çağatay rolüyle diziye dahil olan yakışıklı oyuncu, dizide Yıldız ile yakınlaşmış ve duygusal anlar da dizinin son bölümlerine damga vurmuştu. Birsen Altuntaş, son bölümlerde birbirlerine yakınlaşan ve izleyiciler tarafından da birbirlerine yakıştırılan Çağatay ile Yıldız’ın evleneceğini yazdı. Yıldız ve Çağatay’ın, dizinin hangi bölümünde nikah masasına oturacağı da merakla benlenir oldu. Dizi severler, 28 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanacak olan Yasak Elma 91. Bölümü de merakla bekleme başladı. Yıldız ve Çağatay Yasak Elma kaçıncı bölümde evlenecek? Merak edilen bu soru, dizinin ilerleyen bölümlerinde açıklığa kavuşacak.

YASAK ELMA 91. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Şahika’nın kendini bambaşka biri olarak tanıtıp, Feride’ye yaklaşması, Yıldız ve Çağatay ilişkisinde sorunlara neden olur. Şahika, Feride’yle yaptığı planda Çağatay’ı zor durumda bırakmayı başarıyor. Ender biri tarafından takip edildiğini anlar ve takip edenin kim olduğunu bulmaya çalışır. Sonucunda uzun zamandır saklanan büyük bir sırrın ipucunu bulur. Ender, Caner’le yaptığı araştırmalar sonucunda Halit’in yaşadığı kanısına varır. Yıldız, Feride’yle tanışıp buzları eritme niyetiyle hareket ederken Feride ona hiç beklemediği ithamlarda bulunur.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.