Yasak Elma Şahika ölecek mi? Nesrin Cavadzade Yasak Elma’dan diziden ayrılıyor mu?

FOX TV ekranlarının sevilen dizilerinden Yasak Elma izleyicileri ekranlarının başına kilitlemeye devam ediyor. Son zamanların FOX TV ekranlarında en çok izlenen dizilerinden biri olan Yasak Elma Şahika karakterini Nesrin Cavadzade canlandırıyor. Nesrin Cavadzade’nin canlandırdığı Yasak Elma’da Şahika’nın öleceği iddia edildi. Yasak Elma Şahika ölecek mi sorusu da internette sıkça aratılmaya başladı. Yasak Elma Şahika ölüyor mu? Yasak Elma Şahika ölecek mi?

FOX tv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan ve izleyiciler tarafından da ilgiyle takip edilen Yasak Elma dizisi, pazartesi akşamları reyting sıralamasında en çok izlenen dizilerden de biri olarak göze çarpıyor. Yasak Elma dizisi ekranlara gelirken izleyicilerin akıllarında da bazı soru işaretleri yok değil. Yasak Elma dizisinde Şahika karakterinin öleceği ve diziden ayrılacağı son zamanlarda özellikle sosyal medyada ve dilden dile dolaşmaya başladı. Peki şahika ölecek mi? Yasak Elma dizisinde Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? İşte merak edilenler…

NESRİN CAVADZADE KİMDİR?

Nesrin Cavadzade, 30 Temmuz 1982 tarihinde Azerbaycan’ın Bakü şehrinde dünyaya gelmiştir. 1.70 boyundaki Azeri kökenli oyuncu, Bakü’den 11 yaşında ayrılmış ve annesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmiştir. Türkçesi zayıf olan Nesrin Cavadzade, Türkiye’ye geldiğinde okula tekrardan başlamış ve Türkçe’yi kısa sürede öğrenmiştir.

Nesrin Cavadzade, lise yıllarında tiyatro kolunda yer alarak Türkmen Düğünü adlı oyunda oynadı. Lisenin ardından Marmara Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünü bitirmiştir. Üniversite yıllarının ardından oyunculuğa olan merakını sürdüren Cavadzade, 2 sene profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk ekran deneyimini başrol olarak oynadığı Yersiz Yurtsuz dizisinde alan Cavadzade, dizideki başarılı ilerleyişinin ardından Dilber’in Sekiz Günü filminde rol almıştır. Bu filmin ardından en iyi kadın oyuncu ödülünü alan güzel oyuncu, 2011 yılında ATV’de yayınlanan Al Yazmalım adlı dizide bir karaktere can vermiştir.

Bu dizinin aynı senesinde Güzel Günler Göreceğiz ve Yangın Var isimli filmlerle oyunculuk kariyerine yeni taşlar eklemiştir.

Nesrin Cavadzade Türkçe dışında İngilizce ve Rusça bilmektedir.

YASAK ELMA ŞAHİKA DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade’nin 90. bölümde diziden ayrılacağına yönelik iddialar sosyal medyada gündeme geldi. Ancak konu hakkında herhangi resmi bir açıklama yapılmadı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.