Home Magazin Yaşar Alptekin kimdir, kaç yaşında, nereli? Yaşar Alptekin eşi ne zaman vefat...

Yaşar Alptekin kimdir, kaç yaşında, nereli? Yaşar Alptekin eşi ne zaman vefat etti?

0
216

STAR TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına Yaşar Alptekin konuk oldu. Yaşar Alptekin’in kim olduğunu merak edenler konuyu internette araştırmaya başladı. Yaşar Alptekin kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yaşar Alptekin, Aralık 2020’de eşinin ölüm haberinin ardından Star TV’de Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu.

İlk yıllarında model olarak çalışmaya başlayan Yaşar Alptekin, performanslarda da yer almaktadır. Yaşar Alptekin dergi sektörünün her zaman gündeminde olmuş ve muhafazakar bir yaşam tarzı benimsemiştir.

Hafta içi her gün Star TV’de yayınlanan Demet ve Alişan Sabah Sabah’ın konuğu Yaşar Alptekin kimdir? Yaşar Alptekin kaç yaşında ve nereli? Yaşar Alptekin hangi dizilerde rol aldı?

Yaşar Alptekin kimdir?

Yaşar Alptekin, 10 Mart 1962’de Tekirdağ’da doğdu. Türk manken, dansçı ve oyuncu.

58 yaşındaki Yaşar Alptekin, çocukluğundan beri modellik yapıyor. Model olduktan sonra oyunculuğa başlayan Aptekin, dizi ve filmlerdeki rolleri hemen insanların dikkatini çekti. Özellikle “Lambarda” (Gençlik Ateşi) filminde oyuncu ve dansçı olarak öne çıkıyor. Bazı özel televizyon kanallarının çeşitli tanıtım videolarında yer aldı.

Daha sonraki yıllarda muhafazakar bir yaşam tarzını benimsedi ve çeşitli televizyon kanallarında farklı şovlara katıldı ve İslami temaları paylaştı.

Kutsal Topraklar’a hacca giden Alptekin, Düzceli Mehmet adlı bir oyuna katıldı.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.