Yasemin Victoria Uras kimdir, kaç yaşında? Babası Atilla Uras kimdir, ne zaman öldü?

Son zamanlarda Sedat Peker’in iddiaları ile gündemden düşmek bilmeyen Paramount Otel’in ilk sahibi Atilla Uras’ın büyük kızı Yasemin Victoria Uras da gündemde geniş yer bulmaya başladı. Peki, Yasemin Victoria Uras kimdir, kaç yaşında, nereli? Yasemin Victoria Uras’ın babası Atilla Uras ne zaman ve neden öldü? İşte detaylar…

Sedat Peker, yayınladığı videolarla Paramount Otel’den sıkça bahsetmiş ve bazı gazetecilerin de burada kaldığını ve para ödemediğini iddia etmişti. Dosyası açılan otel hakkında farklı iddialar da gündeme gelmeye başladı.

Otelin ilk sahibi Atilla Uras’ın büyük kızı Yasemin Victoria Uras, katıldığı bir programda otel hakkında gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu. Yasemin Victoria Uras’ın iddiaları üzerine kendisi de merak konusu oldu. Paramount Otel’in kaç kez ve nasıl el değiştirdiğine dair detaylar da veren Yasemin Victoria Uras, kendilerinin bu satışlardan hiçbir pay alamadıklarını söyledi.

Yasemin Victoria Uras kimdir?

Marmarabank’ın eski Yönetim Kurulu Başkanı ve Paramount Hotel’in ilk sahibi Atilla Uras’ın en büyük kızı Victoria Yasemin Uras, Amerika’da dünyaya geldi.

61 yaşında olan Victoria Yasemin Uras, Paramount Hotel’in 4’te 1 hissesinin sahibi. Yasemin Uras, daha önce 2018 yılında vefat eden babası Atilla Uras’ın nüfustaki bilinenden daha yüksek olduğu ve akıl sağlığı nedeni ile vesayet altına alınması gerektiği için mahkemeye başvuru yaptığı haberleriyle gündeme gelmişti.

Babasının mirasından men ettiği Victoria Yasemin Uras, şimdilerde ”Cihan Ekşioğlu otelimize tankla girdi” haberleriyle gündeme geldi.

Atilla Uras kimdir?

Paramount Hotel’i 2012 yılında toplamda 110 dönümlük arazi üzerinde hayata geçiren Atilla Uras kızlarıyla yaşadığı miras kavgasıyla sık sık gündeme gelmişti.

Atilla Uras’ın kızları Victoria Yasemin Uras ve Nilüfer Uras, akıl sağlığı yerinde olmadığı iddiasıyla Atilla Uras’ın vesayet altına alınması için İstanbul 3. Sulh Hukuk Mahkemesi’ne dava açmıştı. Atilla Uras’ın son hamlesi, iki kızını da mirastan men etmek oldu. Uras, Nilüfer ve Victoria Yasemin Uras’ı ve altsoylarını, müstakbel mirasçılarını mirasından men etti. Rusya ile ticaret yapan ve Paramount Hotel’i inşa eden Atilla Uras 2018 yılında, 81 yaşındayken yaşamını yitirdi.

Atilla Uras, 26 Haziran 2018 tarihinde hayatını kaybetti. Nüfustaki bilinenden daha yüksek olduğu ve akıl sağlığı nedeni ile vesayet altına alınması gerektiği için mahkemeye başvurdukları haberleri ile gündeme gelen Uras’ın 4 çocuğu bulunuyor.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.