Ana SayfaEkonomiYeo Teknoloji halka arz ne zaman, eşit mi oransal mı? Yeo Teknoloji...

Yeo Teknoloji halka arz ne zaman, eşit mi oransal mı? Yeo Teknoloji hangi bankalarda var?

Halka arz için SPK başvurusu yapan Yeo Teknoloji, yatırımcılar tarafından araştırılmaya başladı. Yeo Teknoloji halka arz ne zaman, borsa hisse kodu nedir? Yeo Teknoloji talep toplama tarihleri ne zaman eşit mi oransal mı? Yeo Teknoloji alınır mı hangi bankalarda var? Yeo Teknoloji taslak izahname yayınlandı mı?

Son zamanlarda SPK’ya halka arz başvurusunda bulunan şirketlere bir yenisi daha eklendi. Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Yeo Teknoloji halka arz oluyor. Yatırımcılar ise halka arzın detaylarını araştırmaya Yeo Teknoloji hakkında da detayları derlemeye başladı.

Yeo Teknoloji hakkında

Kurulduğu günden bu zaman kadar 15 yıl içerisinde enerji üretiminden iletimine ve dağıtımına, akıllı ve verimli elektrik enerjisi çözümleriyle elektrifikasyonda ve otomasyonda lider firma pozisyonuna ulaşmıştır. Güçlü teknik tecrübesi ve birikimiyle, geniş ve tamamlayıcı portföyüyle YEO otomasyon, dijitalizasyon ve elektrifikasyon alanlarında en modern çözümleri sunmaktadır.

Yeo Teknoloji halka arz detayları

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş. 5.000.000 Lot + 1.000.000 Lot Ek Satış ile halka arz oluyor. Halka arzın 2021’in ikinci yarısı içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor. Talep toplama tarihleri netleştiği zaman ayrıca sitemize eklenecektir.

Halka arz sabit bir fiyat ile gerçekleşecek. Eşit Dağıtım olacak ve tüm bankalardan/aracı kurumlardan katılım sağlanabilecek.

YEO TEKNOLOJİ İZAHNAME İÇİN TIKLAYIN

DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.