Yeşilay Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Yeşilay personel alımı için iş ilanları yayınladı. Yeşilay iş ilanları ve açık kadrolarına nereden ulaşılır, Yeşilay iş ilanlarına iş başvuru işlemleri nereden yapılır gibi bilgiler haberimiz üzerinde verilmiştir. Yeşilay iş ilanlarından yararlanmak isteyen adaylar haberimiz üzerinden gerekli bilgileri inceleyerek başvuru aşamasına geçebilirler.

Yeşilay Personel Alımı Açık Kadrolar

Kariyer adresi incelendiğinde Yeşilay’da açık olan kadrolar şöyledir; Halkla ilişkiler uzmanı, veri analiz uzmanı, sosyal hizmet uzmanı, crm uzmanı, eğitmen gibi kadrolar için personel alımı açık kadroları yayınlanmıştır.

Yeşilay İş İlanları

Yeşilay açık kadrolara iş ilanlarına ulaşmak için adaylar aşağıda veirlmiş olan Yeşilay kariyer adresine giderek incelemelerini gerçekleştirebilirler. Yeşilay iş ilanlarına iş başvurusu için yine ilgili sayfaya üye girişi veya üye kayıt işlemlerinin ardından Yeşilay’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

www.kariyer.net/firma-profil/turkiye-yesilay-cemiyeti-43637-79034

Yeşilay Hakkında

Stratejik Yönetim) İç ve dış paydaşlarımızın katılımıyla yasal ve diğer gerekliliklere uyar, misyon ve vizyonumuz altında hedeflerimize ulaşmada stratejik yönetim yaklaşımını uygularız

(Katılımcı ve Destekleyici Liderlik) Liderlik yaklaşımımızla, çalışanlarımızın daha bilgili, yetenekli, iyi eğitimli ve uyarlanabilir olmalarını destekliyor, başarılarının farkındayız ve takdir ediyoruz.

(İş Sürekliliği) Kurumsal risk yönetimi yaklaşımıyla işin sürekliliğini sağlıyoruz.

(Sürdürülebilirlik) Sürdürülebilirlik yaklaşımımızla varlıklarımızı ve kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde yönetiyor ve çevresel etkilerini en aza indirmek için önlemler alıyoruz.

(Etkili Paydaş Yönetimi) Yönetişim yaklaşımımızla, bağımlılıkla mücadelede ilgili gereksinimleri paydaşlarımızla yerine getiriyoruz.

Türk Yeşilay Cemiyeti’nde uygulanmakta olan TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi, yönetimi içeren tüm süreçleri kapsamaktadır. İdari organizasyon faaliyetleri ile İnsan Kaynakları, Kalite Yönetimi, İdari İşler, Maliye ve Mali İşler, Bilgi Teknolojileri, Satınalma, Kurumsal İletişim, Verimlilik, Dış İlişkiler, Bilimsel Çalışmalar ve Savunuculuk bölümlerinde bu faaliyetlerle ilgili süreç ve hizmet sunumu, Yeşilay Genel Merkezinde Program Yönetimi, Eğitim Yönetimi, Gönüllü ve Paydaş İlişkileri.

Bu çerçevede kurulan sistem: Yöneticilerimizi, çalışanlarımızı ve ziyaretçilerimizi bağlar; komşularımız, dış tedarikçilerimiz, Yeşilay’dan hizmet alan paydaşlarımız, gönüllülerimiz, üyelerimiz, çevre ve resmi kurumlar için özel bir endişe kaynağıdır.

 

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.