Yılbaşında TV8 O Ses Türkiye var mı? 31 Aralık 2020 O Ses Türkiye konukları kim olacak?

Her yılbaşı gecesinde özel bir programla izleyicilere keyifli bir yılbaşı gecesi yaşatan O Ses Türkiye’nin bu yılbaşında yeni bölümüyle ekranlara gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. O Ses Türkiye geçtiğimiz yıllarda yılbaşı gecesine özel yayınlanan programlarda birbirinden ünlü sanatçıları konuk olarak almış ve ekranları başında televizyon izleyenlere müzik ve eğlence dolu bir yılbaşı gecesi yaşatmıştı.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının 2020 yılının sonunda, yani 31 Aralık 2020 gecesinde yeni bölümle ekranlara gelip gelmeyeceğini merak eden izleyiciler de detaylı bilgileri internette araştırmaya başladı. Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği, jüri kadrosunda Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Beyazıt Öztürk’ün yer aldığı program yılbaşı akşamı özel bölümüyle ekranlarda olacak mı? O Ses Türkiye 2020 Yılbaşı Özel programı var mı? O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında hangi sanatçılar olacak, yarışmacılar kim olacak? İşte detaylar…

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı, son yıllarda olduğu gibi bu yıl da geleneği bozmayacak ve farklı yarışmacı sanatçılarla izleyicilerin karşısındaki yerini alacak. 2020 yılının son gecesi 31 Aralık tarihinde ekranlara gelecek olan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında, sunucu koltuğunda Acun Ilıcalı’nın jüride ise Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Beyazıt Öztürk’ün olması bekleniyor. Programa yarışmacı olarak kimlerin katılacağı konusunda ise henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.