Yıldız Tilbe’den olay sözler: Seksin adını aşk koydular

Yaptığı besteler ve söylediği şarkılarla Türkiye’nin gönlünde taht kuran usta sanatçı Yıldız Tilbe, zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla, zaman zaman da verdiği demeçlerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Son zamanlarda aşı karşıtı cümlelerle de gündeme gelen Tilbe, bu kez aşk hakkında söylemleriyle dikkatleri üzerine çekti. OT dergisine açıklamalarda bulunan Yıldız Tilbe’nin bu sözleri, magazin dünyasında bir süre gündem olacağa benziyor. Ünlü şarkı, yaptığı yorumda “Canları çekmeyince ‘Aşkım bitti’ diyorlar” ifadelerini kullandı.

Şarkıcılığa 1990’da pavyonda başladığını söyleyen Yıldız Tilbe, “Patronum Cengiz Abi, ‘Sana gülmek çok yakışıyor’ dedi. Sahne adımı ‘Gülen’ koydu. Sonra Sezen Aksu ile tanıştım. İzmir’e beni dinlemeye geldi. 9 ay boyunca vokalistliğini yaptım” diye konuştu.

“CANLARI ÇEKMEYİNCE AŞKIM BİTTİ DİYORLAR”

En iyi gençken aşık olduğunu belirten şarkıcı şunları söyledi; “Çünkü en algılamadığın zaman. Büyüyünce o işin kurnazı oluyorsun. Aşk acısı korkunç bir şey. Şimdi seksin adını aşk koydular. Canları çekmeyince ‘Aşkım bitti’ diyorlar. Yok böyle bir şey.”

“Yıllar önce yeni bir şarkım vardı. Sezen’e dinlettim ‘Uzay Heparı’ya git, bunu düzenlesin’ dedi. Uzay o hafta öldü” diyen Tilbe, “Daha önceden yazdığım, gençler intihar etmesin diye attığım şarkılarım var. Daha okurken ben komaya giriyorum” açıklamasında bulundu.

Sahne hareketleri, kıyafetleri ve makyajıyla marjinal bir tarzı olan 54 yaşındaki sanatçı, saçlarını çoğu kez kırmızı, mor, gri, sarı ve mavi gibi farklı renklere boyamıştı.

“HAZIR ASKER”

Tilbe, son olarak asker traşı modelinde kestirdiği saçlarını “Hazır asker” notuyla Twitter hesabından paylaşmıştı. Kısa saç modasına uyan Yıldız Tilbe’nin yeni tarzı çok sayıda beğeni almıştı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.