Yurtiçi Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Yurtiçi Kargo personel alımı yapacak. Uzun senelerdir kargo taşımacılığı sektöründe hizmet sunmakta olan Yurtiçi Kargo 17 bölge müdürlüğü, 33 aktarma merkezi ve 900’ü aşkın şubesi ayrıca 16 binden fazla personeli ile müşteri hizmetlerini sürdürmektedir.

Yurtiçi Kargo Personel Alımı Açık Kadrolar

Öncelikle haberimiz üzerinde verilmiş Yurtiçi Kargo açık kadroları değişiklik gösterebilmektedir. Yurtiçi Kargo açık kadrolar ise şöyledir; depo personeli, kurye, sistem destek uzmanı, iş zekası uzmanı, sürücü ve kargo operatörü gibi kadrolar için personel alımı iş ilanları yayınlamıştır.

Yurtiçi Kargo İş İlanları

Kargo şirketi tarafından yayınlanmış iş ilanlarını incelemek ve Yurtiçi kargo iş başvurusu işlemlerini gerçekleştirmek için adayların aşağıda verilmiş Yurtiçi Kargo kariyer sayfasını kopyalayıp tarayıcılarına yapıştırmaları gerekmektedir.

  • www.kariyer.net/firma-profil/yurtici-kargo-servisi-a-s-2016-38332

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

Kargo şirketinin çalışma saatleri 08:00 ile 18:00 olarak belirtilmiştir.

Yurtiçi Kargo Hakkında

Uzun senelerdir kargo taşımacılığı sektöründe hizmet sunmakta olan Yurtiçi Kargo 17 bölge müdürlüğü, 33 aktarma merkezi ve 900’ü aşkın şubesi ayrıca 16 binden fazla personeli ile müşteri hizmetlerini sürdürmektedir.

Ülkemizin 81 ilinin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine de hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Yurtiçi Kargo, kargo sektöründeki öncü konumu, kaliteli insan kaynakları, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile öncü olmuş, hareketlilik ve inovasyondaki başarısı ile sektördeki birçok firmaya rehberlik etmektedir.

İşletmede uygulanan kalite standartlarıyla kusursuz hizmet sunma misyonunu yürüten Yurtiçi Kargo, “ilk denemede iyi hizmet” sloganı kalite anlayışını yansıtmaktadır.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.