Home Ekonomi Yüzde 18’lik artış! Pancake swap coin yükselmeye devam ediyor!

Yüzde 18’lik artış! Pancake swap coin yükselmeye devam ediyor!

0
183

Son zamanlarda Türkiye’de altcoinlere olan rağbet giderek artış göstermeye başladı. Rağbetin artmasıyla birlikte fiyatlarda tavan yapmaya devam ediyor. Özellikle, Cardona (ADA), Polkadot (DOT) ve Chiliz (CHZ) gibi altcoinler adından söz ettirmeye devam ediyor. Bir altcoin daha var ki yükselişi sürüyor. Pancake Swap Coin, bugün tam yüzde 18’lik artışla rekor tazeledi. Geçtiğimiz ay 19.39 doları gören Pancake Swap Coin, şimdilerde 13,40 dolarlarda seyrediyor.

Kripto para gündemi yatırımcıların dikkatlerini çekmeye devam ediyor. Bitcoin’in 58 bin dolarları görmesi daha sonra ateşinin düşmesi ve ardından yeniden 54 bin dolarlara kadar çıkması altcoinleri olumsuz etkilemişti. Bitcoin’e olan rağbet, Altcoinlerin düşmesine neden olsa da birçok altcoin yeniden yükselişe geçti.

Yükselişini sürdüren altcoinlerden biri de Pancake Swap coin olarak dikkat çekiyor. Pancacke Swap coin, geçtiğimiz ay 19 doların üzerinde bir fiyattan işlem görmüştü. Bitcoin’in yükselmesi ile düşüşe geçen Pancake Swap yeniden yükselişe geçti. 9 Mart günü yüzde 18’lik bir artış gösteren Pancake Swap, şimdilerde 13 Dolar’ın üzerinde bir fiyattan işlem görüyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.