Zerrin Özer Ümit Güner kimdir, kaç yaşında, nereli, olay ne?

Ünlü sanatçı Zerrin Özer, Ümit Güner ile ilgili açıklamalarda bulundu. Açıklamaların gelmesinin ardından ise Ümit Güner ve Güner Ümit karışıklığı yaşandı. Ümit Güner kimdir? Zerrin Özer ne dedi? Güner Ümit öldü mü, kaç yaşında nereli?

Güner Ümit’in hayatı ile ilgili detaylı bilgiler araştırılıyor. Zerrin Özer, Ümit Güner hakkında açıklama yaptı. Ancak Ümit Güner ile Güner Ümit arasındaki karışıklıktan sonra Güner Ümit’in hayatını incelemeye başladı. Peki Güner Ümit kim ve kaç yaşında?

Güner Ümit kimdir? Bu sorunun cevabı çok tuhaf. Ümit Güner’in Zerrin Özer’e tecavüz suçlaması gündemde. Zerrin Özer, Ümit Günler ile ilgili şu açıklamayı kullandı: “Geçenlerde öldüğünü gördüm. Tabii ölülerin ardında konuşamazsınız. Haklarımı tanımıyorum.” Yapımcı Ümit Güner arasındaki kargaşanın ardından Güner Ümit’in hayatı ve ses sanatçısı Güner Ümit araştırılmaya başlandı. Bu Güner Ümit’in biyografisi …

Güner Ümit Kimdir?

Güner Ümit 1945 yılında doğdu. 1990’lı yıllarda TRT, Star TV, Kanal 6, Kanal D ve ATV ekranlarında gösterilen yarışma programı Turnike’yi tanıttı, seslendirme sanatçısı olarak yerli ve yabancı film şarkılarına katıldı.

1992 yılında TRT 1 günlük oyununda yayınlanmaya başlayan Turnike programı, “Süper Turnike” adı altında gelişimini sürdürdü ve 1993 yılı başlarında Star TV’de yayınlandı. Yaz tatilinin ardından şov, “Mega Turnike” adıyla yayınlandığı yeni yayın döneminde Kanal 6’ya aktarıldı. Star TV ve Yildo, Süper Turnike yarışmalarına devam etti ve yarışma kuruldu. 28 Şubat 1994’te ekrana Mega Turnike’nin 100. programı çıktı. Mega Turnike, 1 Temmuz 1994’te yayınlanan 200. bölümde Kanal 6’nın yayınına son verdi. 11 Ekim 1994 tarihinden itibaren Star TV’ye transfer oldu ve TV kanalında “Süper Turnike” adıyla yayınlandı. Ayrıca 1975-1986 TRT 1 yarışmasında Çarkıfelek’in durumunu tanıttı.

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.