Ana SayfaBilim ve TeknolojiZiraat Bankası mobil bankacılık giremiyorum! Ziraat mobil çöktü mü ne oldu?

Ziraat Bankası mobil bankacılık giremiyorum! Ziraat mobil çöktü mü ne oldu?

Ziraat Bankası’nıın mobil uygulamasına giremeyenler, internet üzerinde aldıkları hataların sebeplerini araştırmaya başladı. Ziraat Bankası ne oldu? Ziraat bankası çöktü mü, hacklendi mi? Mobil uygulamaya giriş neden yapılmıyor?

Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar, uygulamadan yanıt alamadı. Geçtiğimiz günlerde Akbank’ta da benzer bir problem yaşanmış ve bankanın müşterileri yaklaşık 3 gün boyunca sisteme giriş yapamamışlardı.

Ziraat Bankası’nda da bu kez benzer bir durum yaşandı. Mobil uygulamaya giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler, uygulamanın yanıt vermediğini görünce endişeye kapıldı. Konu, sosyal medyada da gündem oldu. Ziraat Bankası kullanıcıları, Twitter’dan yaşadıkları sıkıntıyı dile getirmeye başladı.

ZİRAAT MOBİL ÇÖKTÜ MÜ?

Ziraat mobil uygulamasına erişim sağlanamazken, bazı Ziraat ATM’lerinde de işlem yapılamadığı öğrenildi.

Ziraat Bankası müşterileri, internet bankacılığından hesap bilgilerine ulaşmak için giriş yaptığında işlem banka tarafından reddedildi.

Bazı müşteriler, “Özür dileriz işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyin” uyarısı alırken bazı müşteriler ise “İnternet bağlantınızda sorun yaşıyor olabilirsiniz. Lütfen internet bağlantınızı kontrol ettikten sonra tekrar deneyiniz” bildirimi aldı.

ZİRAAT BANKASI GİREMİYORUM! ZİRAAT BANKASI SORUN MU VAR?

14 Temmuz tarihinde de yaşanan sorun hakkında Ziraat Bankası’ndan bir açıklama gelmedi. ATM’den işlem yapmak isteyen kullanıcılar “Geçiçi bir süre için işleminizi gerçekleştiremiyoruz özür dileriz.” uyarısıyla karşılaşıyor. Ziraat Bankası durumla ilgili henüz açıklama yapmadı.

DİĞER YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

SON YORUMLANANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.