Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mart bu hafta kim kazandı, birinci kim?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında heyecan sürüyor. Son zamanlarda reyting oranlarını da yükselten yarışmada bu hafta kimin kazandığı merak konusu oldu. Zuhal Topal’la Sofrada 19 Mart 2021 Cuma hangi yarışmacı kazandı? Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim birinci oldu, kim elendi?

Zuhal Topal’la Sofrada kazanan Cuma akşamı açıklandı. Yarışmaya kayınvalidesi ve anneanne gelini katılan Zuhal Topal, bu haftanın birincilik ödülü Sofrada’yı kazandığında dört gelin veda sancısını yaşadı. 19 Mart’ta ekrana giren final alanında birinci olan yarışmacı, 36 puanla 15.000 TL değerinde hediye çeki kazandı. Ev sahibi Zuhal Topal’ın açıkladığı puanlarda Zuhal Topal ile birinci olan kim? Bu soruyu cevapladı. Bu, 19 Mart’ta Zuhal Topal ile kazanılan masanın ve bu haftaki sıralamanın galibi.

Bugün yemek ve puanlar verdikten sonra, Zuhal Topal ile Sofrada’da bu haftanın şampiyonluğunu kazanan adam açıklandı. Skor açıklanmadan önce kayınvalide en iyi konsept yemeğine katılan yarışmacılar hakkında görüş bildirdi. Tartışmasız ve yarışmasız 15-19 Mart haftasında Suhal Topal ile şampiyonluğu kazanan Sofrası, finalistlerin performansının son gününün ardından belirlendi. Haftanın son günü Ayda Hanım olduğunda kazanan toplam 36 sayı attı.

Bu hafta Zuhal Topal ile oynanan Sofrada maçında 22 sayı atan Ayda Hanım, bonusa ilk veda eden oldu. Yarışmacı bu hafta beşinci oldu. Hafta içi skorları açıklayan Zuhal Topal, 24 puana sahip olan Merve Hanım’ın dördüncü olduğunu açıkladı.

Hırslı Suzan Hanım bu haftayı 30 puanla üçüncü sırada tamamladı. Suzan Hanım şaşkınlığını ve üzüntüsünü gizleyemedi. 31 sayı atan Muhsine Hanım büyük bir farkla ikinci sırada yer aldı.

Haftanın birincisi olan Yeliz Hanım ise toplam 36 puan aldı. Rakiplerine fark atan Yeliz Hanım 15 bin TL’nin sahibi olarak büyük sevinç yaşadı.

BU HAFTA KİMLER YARIŞTI?

15 Mart Pazartesi (İlk gün)

Muhsine Demirçelik ve Şükriye Demirçelik

16 Mart Salı (İkinci gün)

Yeliz Geçkin ile kaynanası Serpil Geçkin

17 Mart Çarşamba (üçüncü gün)

Ayda Yıldız ile kayın validesi Fatma Bahtlı

18 Mart Perşembe (dördüncü gün)

Merve Eneş ile kaynanası Remziye Eneş

19 Mart Cuma (beşinci gün)

Suzan Erdoğan ile kaynanası Aynur Erdoğan

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.