Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Puan durumu, bugün kim kazandı?

0
176

FOX TV  ekranlarının sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada, tüm heyecanı ile sürerken bugün Merve hanımın aldığı puan merak konusu oluyor. Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart 2021 Pazartesi puan durumu! Merve Hanım’a kaynanalar kaç puan verdi? Zuhal Topal’la Sofrada Merve kaç puan aldı? 22 Mart Merve hanımın menüsü ne, ne yemek yaptı?

FOX Tv ekranlarında Zuhal Topal’la Sofrada heyecanı sürüyor. Sevilen yemek yarışma programı hafta içi her gün yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Her gün farklı bir yarışmacı hünerlerini sergileyerek yarışmada yüksek puan almanın hesaplarını yapıyor. Bugün yarışmacı ise Merve Hanım’dı. Merve Hanım’ın kaç puan aldığı ise yarışmayı kaçıranlar tarafından merak konusu oldu.

Yaptığı yemeklerle yüksek puan almak isteyen Merve Hanım, kaynanaların eleştirisine maruz kaldı. Merve Hanım ise kaynanasının kendisini savunmadığından dert yanıyor. Yemeklerin sunumu yapıldıktan sonra tadına bakan kaynanalar, gelin Merve Hanım’a kaç puan verdi? Merve Hanım Zuhal Topal’la Sofrada’da 22 Mart 2021 Pazartesi günü kaç puan aldı?

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart puan durumu

Zuhal Topal ve Sofrada’nın 22 Mart’taki sıralaması henüz açıklanmadı. Detaylar gelince haberimize eklenecek.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mart Menüsü

Zuhal Topal ile 22 Mart Pazartesi günü masada yarışan gelin Merve Hanım’ın menüsünün olduğu açıklandı.

Düğün çorbası, tepsi, Haydari, yeşil zeytin salatası, Antep usulü alinazık, cevizli erişte, mevsim salatası, köstebek böreği

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here