Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları Yeliz Seçkin ve Serpil Seçkin kimdir, kaç yaşında, nereli?

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün izleyicilerin karşısına çıkan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasının 16 Mart 2021 Salı günkü yarışmacıları, izleyiciler tarafından merak konusu oluyor. Zuhal Topal’la Sofrada Yeliz Seçkin ve kayınvalidesi Serpil Seçkin kimdir, kaç yaşında, nereli?

FOX TV ekranlarının sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada, hafta içi her gün yeni bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yayınlanan her yeni bölüm ise yemek yarışma programı severleri tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Güzel sunucu Zuhal Topal’ın renkli sunumu ile ekranlara gelen yarışmada, yarışmacılar da bir hayli merak konusu oluyor ve araştırılıyor. 16 Mart Salı günkü yarışmada ekranlara gelen yarışmacı Yeliz Seçkin ve Kayınvalidesi Serpil Seçkin de merak edilen isimlerden biri oldu. Yeliz Seçkin ve Serpil Seçkin kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada Yeliz Seçkin kimdir?

Hafta içi her gün ekranlara taşınan lezzet yolculuğunda 562. bölüm gelini olarak yarışacak Yeliz Seçkin dünden bu yana güzelliği ile dikkat çekiyordu ve kendisi hakkında sorgulamalar yapılıştı. 11 yıllık evli olan Yeliz Hanım iki çocuk annesi. Farklı tabaklar ve sunumlar ortaya çıkarmayı seviyor. Ayrıca tabak ve çanak aşığı. Yarışmada tek hedefi ödülü kazanmak.

Zuhal Topal’la Sofrada Serpil Seçkin kimdir?

Gelinini 2.5 saatlik emeği sonrasında savunacak ve rakiplere geçit vermemek adına uğraşacak olan kayınvalide Serpil Seçkin 59 yaşında. Aslen Ağrılı. Çocuk yaşta kuaförlüğe başladı. 40 yıldır kuaförlük yapıyor. Limon görmeyi dayanamıyor. Limona tiki var. İstanbul’da yaşıyor

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.