Sen Çal Kapımı 22. Son Bölüm FULL tek parça HD izle FOX TV

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı, 12 Aralık Cumartesi akşamı yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sen Çal Kapımı 22. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, dizinin yeni bölüm izleme linkini araştırıyor. Sen Çal Kapımı 22. Son bölüm tek parça izle! Sen Çal Kapımı 23. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX Tv ekranlarında yayınlanan ve Cumartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı, 12 Aralık Cumartesi akşamı 22. Bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Dizi seveler, Sen Çal Kapımı dizisi için yine adeta ekranlarının başına kilitlendi. Sen Çalımı 22. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler konuyu internette araştırıyor. Sen Çal Kapımı son bölümde neler oldu? Sen Çal Kapımı 22. Yeni bölüm tek parça HD FOX TV izle!

Sen Çal Kapımı 22. bölüm özeti

Serkan ve Eda’nın romantik akşamı acil bir çağrıyla sona erer. Köşeye sıkıştığı için deliye dönen Selin’in çok daha farklı planları vardır. Serkan öğrendiği şeylerden sonra Eda’ya çok farklı bir taleple gelir. Eda’nın kabul etmekten başka çaresi yoktur. Bu arada hayatlarına yeni biri girer ve herkesin kafasının karışmasına, kendilerini de inandıkları şeyleri de sorgulamalarına neden olur. Sevdiğin insan için değişmeli misin? Seviyorsan karşındakini değişmeye zorlamak doğru mu? Aydan aldığı karar sonrasında Eda ve Serkan’ın da desteğiyle yepyeni bir yola girer. Ayfer istemeden de olsa bu yolda Aydan’ın yanında olmak durumunda kalır. Kazanılan zafer sonrası yaptıkları kutlamalar sürpriz bir evlenme teklifiyle sonuçlanır. Serkan’a haksızlık etmeye başladığını düşünen Eda adım atma sırasının kendisine geldiğini düşünür. Eda’nın bir akşam Serkan’ın kapısını çalma kararı beklediğinden çok daha farklı sonuçlar doğurur. Sen Çal Kapımı yeni bölümüyle Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

SEN ÇAL KAPIMI 22. BÖLÜM İZLE

Related Articles

- Advertisement -
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.